Hoe belangrijk is tussenkalftijd voor u? Is duurmelken de toekomst of blijven we voor zo kort mogelijk gaan. Argumenten zijn er – langs beide kanten – in overvloed te vinden. Maar op wat zijn ze gebaseerd? Het bestuur van Young CRV vond het tijd voor het echte werk en gaat op zoek naar argumenten die hout snijden.
Eline Burgers (foto), verbonden aan Wageningen Universiteit, beet zich al enige tijd vast in dit onderwerp en toont tal van inzichten omtrent dit onderwerp.
Naar goede traditie combineren we dit onderwerp met een interessant bedrijfsbezoek. In Ieper zijn we te gast op het Zomerbloemhof van de familie Lahousse. Dries en Veerle streven een hoge levensproductie na en daarbij wordt dus ook al eens langer geïnsemineerd. Dries deelt zijn ervaringen en de afwegingen die hij maakt met jullie.
De avonden sluiten we af met een frietje en een drankje.
Programma
19.45 uur Ontvangst
20.00 uur Verwelkoming
20.05 uur Duurmelken of korte tussenkalftijd?
20.50 uur Bedrijfsvoorstelling
21.15 uur Bedrijfsbezoek
22.15 uur Gezellig napraten met een stevige hap en drankje
Datum
Vrijdag 1 april 2022
Plaats
Ontvangst: OC Den Elver, Vlamertingsestraat 34B, 8906 Elverdinge (Ieper)
Bedrijfsbezoek: Zomerbloemhof Lahousse LV, Zomerbloemweg 22, 8906 Elverdinge
